Warto być z nami na bieżąco…

Autorzy Bloga to My

Kilka słów o nas, czyli my o sobie...

Ada

Kobiecy głos na blogu…

 

Poza moim Witkiem, kocham się w kosmetykach, a szczególnie tych do makijażu. Fascynuje mnie fenomen mediów społecznościowych i uwielbiam dzielić się własnymi spostrzeżeniami i twórczością z innymi użytkownikami Internetu. Nie rozstaję się z telefonem, jestem wręcz uzależniona od Instagrama.

Na co dzień trenuję pod okiem mojego męża i trzymamy się diety – niemniej od czasu do czasu lubię się zapomnieć i wtedy nie odmawiam słodkości, a jak to zwykłam mówić – na deser mam osobny żołądek.

Dość już o jedzeniu, ale słodkości nigdy dość, tak więc uwielbiam małe dzieci i jestem najbardziej rozpieszczającą ciocią na świecie!

Moje marzenie to mieszkać blisko morza, które wprost uwielbiam i codziennie pić z Witkiem kawę na plaży.

–  Ada

+

Nasze wspólne tematy…

 

Ada i Witek, to właśnie my – autorzy bloga, ot dwa szalone zakochańce ze swoimi pasjami i spostrzeżeniami, którymi pragną podzielić się w sieci.

Jesteśmy dwójką młodych ludzi, którzy świata poza sobą nie widzą, a z drugiej strony chcą razem cały świat zobaczyć i na całym świecie wypić wspólną kawę – za którą przepadamy.  Jesteśmy zawsze sobą i bez skrępowania prezentujemy nasze opinie. Oboje idealnie różni i tacy sami zarazem. Tu należy się Wam małe wyjaśnienie i przykład, żeby nie być gołosłownym.

Tak więc, oboje uwielbiamy codzienną porcję kofeiny i Ada zawsze pije białą kawę, podobnie ja – zawsze jest w niej tyle samo mleka – pijam tylko czarną i bynajmniej nie małą.

Witek

Męski punkt widzenia…

 

Zafascynowany klasyką kina, od spaghetti westernów po kino akcji Hollywood, ale nie pogardzi też dobrymi nowinkami, podobnie w kwestii rozrywki elektronicznej – od oldschoolu poprzez indyki po dobry mainstream.

Sztuki walki i uprawianie sportu, to właśnie – od zawsze – są moje pasje i to nie tylko na srebrnym czy bardziej kameralnie – szklanym ekranie. Tak też możecie się domyślić, że w czasie wolnym od randek z moją żoną, pochłaniają mnie rozmaite zajęcia sportowe i treningi. Obecnie są to głównie ćwiczenia na siłowni, bieganie, ale także układanie diet, które są nieodłączną częścią zdrowego trybu życia i rozwoju fizycznego.

Wieczorami wyszukuję informacji na temat nowinek technologicznych i od czasu do czasu pogrywam na konsoli czy komputerze.

– Witek

Bardzo nam miło widzieć Cię na naszym wspólnym blogu, gdzie jak mamy nadzieję każdy znajdzie jakąś inspirację i coś dla siebie.

Bądźcie z nami i odwiedzajcie PinSTYLE.pl!

– Ada & Witek

Nasz Blog

Kobiecy głos na blogu...

... męski punkt widzenia...

... PinSTYLE.pl!


Najlepiej odnajduje się w sprawach związanych ze strefą Beauty. Uroda i pielęgnacja, a zwłaszcza sztuka makijażu to zdecydowanie jej żywioł i czuje w tej materii jak ryba w wodzie. Jej dogłębna wiedza, doświadczenie i talent śledczy sprawia, że można zaufać werdyktom jakie serwuje w swoich recenzjach kosmetycznych.

  – Witek

Od zawsze czynnie związany ze sportem, swoją przygodę rozpoczynał od sportów walki, a obecnie skupia się głównie na treningu siłowym, bieganiu i układaniu diet. Podczas regeneracji uwielbia oglądać klasykę kina i pogrywać w stare dobre strzelanki na swoim komputerze. Pasję do sportu i zdrowego trybu życia dzieli z delikatnie mówiąc mniej zdrowym zamiłowaniem do różnej maści gadżetów i elektroniki. Naprawdę zna się na rzeczy!

  – Ada