Warto być z nami na bieżąco…

FAQ

FAQ oraz objaśnienie kategorii postów na blogu:

O co pytacie nas najczęściej? Co warto wiedzieć?

To właśnie nasz FAQ i opis kategorii postów na Blogu, czyli o czym my właściwie piszemy w każdej z kategorii.

– Ada & Witek

FAQ

Niewątpliwie istnieje wiele różnych dróg do szczęścia czy choćby zadowolenia z życia. Nie istnieje jedna dobra czy jednoznacznie właściwa, utarta przez innych ścieżka i każdy ma prawo do własnego zdania i samodzielnego decydowania o kierunku, w którym zmierza.

Ja i Ada razem kroczymy przez życie, to wcale nie tak, że gdzieś się zatrzymaliśmy czy doszliśmy do jakiegoś celu i z góry wyrokujemy co jest uniwersalnie dobre lub złe. Ten blog to nasz subiektywny punkt widzenia i wynika z chęci podzielenia się tym co nas uszczęśliwia. Chcemy się nadal rozwijać, ale już nie osobno i dlatego wspólnie określamy nasz azymut. Tak naprawdę, to krocząc razem przez życie oboje poszerzamy nasze horyzonty. Chociaż pozornie tak bardzo różni, to po prawdzie tacy sami i stworzeni dla siebie. Dzielimy się swoimi pasjami i dzięki temu każdy z nas ma ich dwa razy więcej niż wcześniej miało każde z nas z osobna!

Szczęśliwi naszym stylem życia, chcemy podzielić się w sieci tym co mamy i co myślimy na poruszające nas tematy, chcemy pokazać jak idziemy dalej, razem, wspólnie realizując swoje całkiem odrębne pasje.

Na naszym blogu, który zgodnie ze współczesną nomenklaturą można nazwać lifestyle’owym prezentujemy nasze poglądy i sposób na życie. To nasz STYL i choć przyznajemy, że sugerujemy się trendami, w czym nie ma przecież nic złego, chyba, że jest się hipsterem – my nie jesteśmy, ale z drugiej strony lubimy indywidualizm i stawiamy na oryginalność… to może jednak trochę jesteśmy. Rzecz w tym, że nie będziemy się ograniczać i mamy zamiar pisać o wszystkim co nas bawi i wzrusza. Prezentując pełne spektrum naszych pasji i zainteresowań, chcąc – nie chcąc pokazujemy to jak żyjemy i stąd właśnie STYLE – jego (Witek) i jej (Ada).

Pin w przedrostku  to nie tylko nasz wspólny kod do odszyfrowania STYLU życia, który nas uszczęśliwia. To też, ale istnieje też drugie dno… jest bardziej banalne, ale niejako dobrze uzupełnia to pierwsze, bo są to również pierwsze trzy litery naszego wspólnego nazwiska.

Chcemy się rozwijać i nieustannie zachęcać naszych czytelników, aby cieszyć się życiem i  zarażać innych tym co bawi nas samych. Jednak ten blog to nie tylko nasza forma wypowiedzi i prezentacja pasji, ale przede wszystkim pole do dialogu i budowy wspólnych relacji z czytelnikami. Zachęcamy do aktywnego komentowania i uczestniczenia w życiu Bloga. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Zapraszamy do zapisania się do Newslettera PinSTYLE.pl! Dzięki temu my sami będziemy mogli informować Cię o nowościach na blogu, a każdy wie, że z informacjami  warto być z nami na bieżąco. Pamiętaj też drogi czytelniku, że poza komentowaniem na samym Blogu możesz znaleźć nas w innych mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter oraz YouTube.

Wszystkie te kanały chcemy jak najszybciej zapełniać treścią i będziemy informować o nowościach na każdy z możliwych sposobów, ale nie chcemy robić nic z czego nie bylibyśmy zadowoleni i stawiamy na jakość nie ilość, a jakość wymaga czasu, także prosimy o cierpliwość.

KATEGORIE

Wszystko co nas bawi i wzrusza, rozrywka niekoniecznie elektroniczna. Muzyka, w tym również filmowa, a zatem nie może tu zabraknąć też kina oraz samych filmów i tak dzisiaj popularnych seriali.

Wszystko co dobre do: słuchania, oglądania, a także czytania, bo nie zabraknie tu wzmianek o literaturze. Jeszcze więcej gier, ale tym razem takich rozgrywanych bez prądu, na stole czy też zbyt dużych jak na rozkładanie ich na stole i kończących się na podłodze – tu opisujemy najbardziej grywalne planszówki i inne godne polecenia łamigłówki.

Nasze podróże małe i duże. Dalekie i bliskie, bo wszędzie można znaleźć coś ciekawego.Bardzo chętnie razem podróżujemy, zwiedzamy i wspólnie odkrywamy Świat. Tutaj znaleźć można relacje z naszych wyjazdów i wspólnego życia w trasie. Co warto zobaczyć i gdzie warto się zatrzymać?

My o naszym wspólnym życiu. Od początków bycia razem, przez zaręczyny, ślub i wesele… Jak to było i jak jest teraz?

Żyjemy sobie razem długo i szczęśliwe w naszej wspólnej bajce, bo jak się już bawić to tylko razem.

Nauka i technika. Wszelka elektronika, gadżety i oprogramowanie, a także elektroniczna rozrywka i e-sport. Mniej lub bardziej użyteczny sprzęt i technologie, programy oraz gry do tegoż sprzętu, ażeby tchnąć trochę duszy w cały ten hardware. Od klasyki po wartościowe nowości, bo nie da się ukryć, że większości świeżych treści brakuje tego czegoś co czyni je ponadczasowymi.

Wszystko o wartościowych grach wideo i innych multimediach, a także technologiach, sprzęcie, które można uznać za klasyczne, czyli takie które zwycięsko przetrwały próbę czasu i z powodzeniem sprawdzają się obecnie i do dziś bawią równie dobrze co kiedyś.

Strefa Beauty na Blogu – to zdecydowanie żywioł Ady, która czuje się w tej materii jak ryba w wodzie (Witek). Dobre rady, recenzje i testy kosmetyczne. Tu poczytasz, jak dobrze zadbać o swój wygląd. Wszystko o zdrowiu i urodzie. Pielęgnacja i kosmetyki, sztuka makijażu, a także małe co nie co o modzie.

Dieta, żywienie, dobre jedzenie. Pyszności! Uwielbiamy smakować jedzenie, przyrządzać je samemu bądź kosztować smakołyki, które zostały nam (z/u)gotowane przez innych. Chętnie testujemy nowe restauracje i kawiarnie.

Oboje jesteśmy zagorzałymi kawoszami i zawsze pijemy kawę z taką samą ilością mleka co zwykle tzn. Ada – zawsze białą vel mleko z dodatkiem kawy, a Witek najchętniej – czarną jak smoła, chociaż ostatnio zaczął się łamać rozsmakowując się we Flat white. Szczęśliwie oboje nie słodzimy chyba, że sobie nawzajem.

Treningi na siłowni, bieganie i uprawianie sportu, czyli po prostu o tym jak się ruszamy. Sugestie w kwestii dobrze ukierunkowanej aktywności fizycznej, bo jak już się ruszać to zawsze głową. Poza samym trenowaniem znajdziemy tu również porady dietetyczne, czyli co jeść ćwiczą, aby osiągnąć zamierzone cele.

Tak się składa, że Witek od lat jest instruktorem rekreacji ruchowej i trenerem sportu, a w dodatku ma uprawnienia dietetyka, także zdecydowanie ma tu coś do powiedzenia i warto skorzystać z jego rad (Ada).